Kontakt: Towarowa 20A, 58-100 Świdnica | Tel: +48 74 8513246

Transformatory Poltrafo dedykowane dla branży medycznej

Transformatory firmy Poltrafo trafiają do różnych urządzeń medycznych i w zależności od tego, do czego są stosowane, wykonywane są zgodnie z odpowiednimi normami. Dlatego też jesteśmy w stanie wykonać spersonalizowane transformatory separacyjne w oparciu o różnorakie normy medyczne. Możemy tym samym zaoferować rozwiązania dla niemal wszystkich zastosowań w zakresie konfiguracji medycznych systemów elektrycznych.

We współczesnym przemyśle medycznym obowiązują najbardziej surowe wymagania w zakresie wysokiej jakości wykonania. Dlatego precyzja, niezawodność, pewność i bezawaryjność urządzeń są tu szczególnie istotne. Gdy chodzi o zdrowie i życie pacjentów, nie można pozwolić sobie na żadne kompromisy.

Projektowanie, budowa i działanie urządzeń i systemów elektronicznych to efekt współpracy wielu elementów składowych. Przede wszystkim wykonania obliczeń niezawodności, a następnie współdziałania podzespołów elektronicznych oraz elektromechanicznych i mechanicznych. Niezawodność tych elementów składowych przekłada się bezpośrednio na niezawodność urządzeń i systemów.

Jakość komponentów stosowanych w tych rozwiązaniach od dekad jest również naszym powodem do dumy. Urządzenia, w których zainstalowano nasze transformatory, codziennie ratują wiele istnień ludzkich, a także umożliwiają diagnozowanie wielu pacjentów.

Nasze bazowe produkty w tej branży to transformatory separacyjne, bezpieczeństwa oraz do pomieszczeń medycznych.

Separacyjny transformator medyczny jest podstawowym elementem zestawu zasilającego izolowaną sieć elektryczną w pomieszczeniu medycznym. Bezawaryjna praca transformatora separacyjnego w dużym stopniu wpływa na niezawodność całego systemu zasilania gwarantowanego. Dlatego w naszej firmie transformatorom tym stawia się bardzo wysokie wymagania techniczne decydujące o bezawaryjnej i bezpiecznej eksploatacji.

Podwójnie izolowane uzwojenia zapewniają galwaniczną separację pomiędzy uzwojeniami oraz pozwalają utrzymać prąd upływu na bezpiecznym poziomie.

Dostarczamy medyczne transformatory separacyjne o zakresie mocy od 20VA do 4000VA.

Przewiń na górę